Zapraszamy do składania zamówień! Sklep już działa!

MY LITTLE PONY EQUESTRIA GIRLS - LALECZKA FLUTTERSHY Z AKCESORIAMI / HASBRO A4099

Producent: Hasbro
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 56,83 zł 69,90 zł

http://4camp.pl/allegro/hasbro/my_little_pony__equestria_girls_logo.jpg


MY LITTLE PONY EQUESTRIA GIRLS - LALECZKA FLUTTERSHY Z AKCESORIAMI / HASBRO

#A4099 (Asst.3994)

http://4camp.pl/allegro/hasbro/hasbro-logo.jpg
Poznajcie nowe przyjaciółki- My Little Pony Equestria Girls! Magiczne lusterko połączyło My Little Pony z Canterlot High- dwa niezależne światy, gdzie wiele rzeczy ulega przemianie, ale prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! Lustro to wrota do nowego, magicznego lądu, gdzie zamiast zamków i pałaców mamy szkoły i gdzie 6 kucyków zmienia się w prawdziwe dziewczyny, które uwielbiają modę i dobrą zabawę.

http://4camp.pl/allegro/hasbro/hasbro_my_little_pony_equesteria_girls_seria_laleczka_fluttershy_akcesoria_a4099_2.jpg

Lalka Fluttershy pochodzi od kucyka Fluttershy, ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego, ma te same cechy charakteru oraz uwielbia lśnić w swoim własnym, pełnym gracji stylu!
http://4camp.pl/allegro/hasbro/hasbro_my_little_pony_equesteria_girls_seria_laleczka_fluttershy_akcesoria_a4099_1.jpgMy Little Pony Equestria Girls uwielbiają pokazywać się w swoich najnowszych ubraniach! Każda lalka z akcesoriami ma dwa piękne stroje w zestawie i dwie pary pasujących do stroju wyjątkowych butów. Lalki mają zginane łokcie i kolana, dzięki czemu można ustawić je w dowolnych pozach znanych z wybiegów. Każdy zestaw zawiera mnóstwo akcesoriów, w tym specjalną spinkę do dziewczynki.
http://4camp.pl/allegro/hasbro/hasbro_my_little_pony_equesteria_girls_seria_laleczka_fluttershy_akcesoria_a4120_3.jpghttp://4camp.pl/allegro/hasbro/hasbro_my_little_pony_equesteria_girls_seria_laleczka_fluttershy_akcesoria_a4099_pud.jpg

Zestaw zawiera:
- lalka Fluttershy
- szczotka do włosów,
- zestaw naklejek,
- doczepiane skrzydełka,
- karta ucznia Canterlot High


Wymiary opakowania około: 23 x 31 x 5 cm

Wiek: 5+

Laleczka pochodzi z kolekcji Equestria Girls !http://4camp.pl/allegro/hasbro/hasbro_my_little_pony_equesteria_girls_seria_all.jpg 

Tych sześć modnych przyjaciółek udowodni nam, że bez
względu na to, jak bardzo wszystko wokół się zmienia,
prawdziwa przyjaźń pozostaje magią!

http://4camp.pl/allegro/hasbro/my_little_pony_anim.gif